Przyłbica dla dzieci
Dzieci

Etisoft wprowadza na rynek przyłbice dla dzieci

Firma Etisoft – producent innowacyjnych maseczek samoprzylepnych, wprowadziła właśnie na rynek nowość – przyłbice dla dzieci. Jest to kolejny produkt w klasie Etisoft Personal Protection, który pozwoli zmniejszyć ryzyko zarażenia się zarówno COVID 19, jak i wirusami grypy.

Trwałość i swoboda użytkowania

Poliwęglan zastosowany do produkcji szyby w przyłbicy jest jednym z najbardziej odpornych tworzyw sztucznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych użytkowników, którzy zapewne intensywnie będą eksploatować produkt podczas przebywania w szkole lub miejscach publicznych. Dodatkowym atutem jest funkcja unoszenia i opuszczania przyłbicy na zawiasie, która pozwoli bez problemu zjeść dziecku kanapkę lub napić się wody podczas przerwy szkolnej. Zastosowana wstawka z pianki poliuretanowej zapewni z kolei wygodę użytkowania, a co istotne – przyłbice będą doskonałym rozwiązaniem także dla dzieci, które noszą okulary. Do czyszczenia szyby należy używać spirytusu lub płynu do czyszczenia ekranów LCD. Produkt posiada certyfikat CE.

Współcześni rycerze też noszą przyłbice

Warto wspomnieć, że przyłbice ochronne dla dzieci to ciekawa alternatywa dla noszonych przez nie maseczek, także w każdym innym publicznym miejscu, gdzie obecnie obowiązują zaostrzone zasady sanitarne. Dobrym pomysłem, by zachęcić dzieci, zwłaszcza te młodsze do noszenia przyłbic może być stworzenie historii o współczesnych rycerzach lub wręcz nawiązanie do postaci szturmowców z „Gwiezdnych wojen”!

Dodaj komentarz