modele marki
Bez kategorii

Dłuższa gwarancja na produkty na huawei.pl i roczna ochrona ekranu Huawei nova 9

Każdy, kto do 31 grudnia zdecyduje się na zakup produktu w sklepie internetowym huawei.pl, ma możliwość przedłużenia gwarancji Huawei Care o rok za 19,90 zł – niezależnie od ceny wyjściowej urządzenia. Równocześnie trwa promocja dla dotychczasowych posiadaczy ID Huawei, którzy przy zakupie nowych smartfonów serii Huawei nova otrzymają darmową, roczną ochronę ekranu.

Gwarancja Huawei Care na produkty Huawei dłuższa o rok

Jednorazowe przedłużenie gwarancji o rok będzie dostępne dla klientów, którzy między 10 listopada a 31 grudnia 2021 roku zdecydują się na zakup dowolnego produktu na stronie huawei.pl oraz dodadzą do zamówienia przedłużoną gwarancję Huawei Care, dostępną w karcie produktowej wybranego urządzenia, w cenie 19,90 zł. Gwarancja zostanie automatycznie przypisana do zakupionego produktu, niezależnie, czy klient posiada już konto ID Huawei, czy jest nowym użytkownikiem urządzeń marki.

Promocyjna oferta serwisowa opiera się na standardowej gwarancji na produkty Huawei i wydłuża czas trwania gwarancji Huawei Care o kolejny rok. W tym czasie, w przypadku awarii spowodowanych innymi czynnikami niż ludzkie, urządzenie zostanie naprawione bez dodatkowych kosztów. Dla jednego urządzenia można wykupić przedłużoną gwarancję Huawei Care tylko raz. Promocja obejmuje wszystkie modele w portfolio marki, w tym najnowszy, fotograficzny smartfon nova 9 i ultralekki laptop MateBook 14s.

Roczna ochrona ekranu smartfonów serii Huawei nova

Jednocześnie trwa promocja dedykowana dotychczasowym użytkownikom Huawei. Posiadacze ID Huawei, zarejestrowani przed 21 października 2021, którzy zdecydują się na zakup jednego

z najnowszych smartfonów Huawei nova 9 lub nova 8i otrzymają darmową, 12-miesięczną ochronę ekranu.

ID Huawei to klucz do świata usług marki, w tym do Chmury, sklepu AppGallery czy sklepu internetowego huawei.pl w aplikacji My Huawei. To konto, które pozwala łączyć urządzenia Huawei

z różnych kategorii produktowych w jeden ekosystem – ID Huawei synchronizuje też dane między urządzeniami a chmurą. ID umożliwia wygodną autoryzację w usługach i aplikacjach, pozwala także namierzyć zgubione urządzenie i w razie potrzeby zablokować dostęp osób trzecich do wrażliwych danych. To również przepustka do korzystania z licznych promocji i konkursów oferowanych przez markę jej fanom. Utworzenie ID Huawei jest bardzo proste – wystarczy numer telefonu lub dowolny adres e-mail, by po wejściu w ustawienia, w paru krokach, zarejestrować się zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Dodaj komentarz